۱۳۹۴ دی ۱۶, چهارشنبه

ایران-یادواره مادر مجاهد شهربانو حق شناس

ایران-یادواره مادر مجاهد شهربانو حق شناس

ایران-یادواره مادر مجاهد شهربانو حق شناس
مادر مجاهد شهربانو حق شناس عضو انجمن مادران مسلمان شهرستان لنگرود (هواداران سازمان مجاهدین خلق ایران) بود.
مادر حق شناس وقتی از حکم اعدام فرزند مجاهدش حجت مقیمی شلمانی در مهرماه سال ۶۰ در بیدادگاه انقلاب چالوس به ریاست قاضی جنایتکار آخوند الله بداشتی آگاه می شود، ضمن مراجعه به زندان این شهر خواهان دیدار و وداع با فرزند مجاهدش می شود و وقتی با ممانعت و مخالفت مسئولین امر روبرو می شود، خطاب به مزدوران می گوید: «چگونه بود که ساواک به مادر رضائیها (عزیز) اجازه دیدار آخر با فرزندش مهدی را داد اما شما جنایتکاران از آنها رذل تر و جنایتکارتر هستید که این اجازه را بمن نمی دهید که برای آخرین بار روی فرزندم را ببوسم.». مزدوران چنان سیلی محکمی بر گوشش می کوبند که این مادر همیشه از عارضه آن تا روز آخر زندگیش رنج می برد.
مادر حق شناس همواره بر آرمان فرزند مجاهد شهیدش پای می فشرد و در انتظار روز موعود سرنگونی محتوم فاشیسم مذهبی حاکم بر وطن اسیرمان بسر می برد.
بیشک مادرانی همچون او در کنار عزیز دل همه ما, مادر رضائیها (عزیز) با مقاومت و ایستادگی شان، خود از بینه های پیروزی محتوم خلق ما بوده و خواهند بود.
بیشک در فردای پیروزی خلق بر دشمن تاریخی ایران و ایرانی یعنی رژیم سفیانی ولایت فقیه، یاد او را در کنار دهها هزار جاودنه فروغ از جمله مجاهد شهید حجت مقیمی شلمانی گرامی خواهیم داشت.
روحش شاد و یادش گرامی باد


گزارشی از مراسم تدفین مادر مجاهد شهربانو حق شناس
سه شنبه 15دی 1394مراسم تدفین مادر مجاهد شهربانو حق شناس در شهر شلمان برگزار شد
 بنا به گزارش واصله مادر حق شناس وصیت کرده بود که او را در قبری که فرزند مجاهدش حجت مقیمی شلمانی قرار دارد، دفن کنند.
خانواده برای اجرای وصیت مادر مجبور به نبش قبر حجت قهرمان شدند، موجی از نبوه و ماتم جمعیت شرکت کننده در مراسم تدفین مادر حق شناس را فرا گرفته بود وقتی با بقایای جسد حجت روبرو شدند بالاخص جمجمه متلاشی شده اش بر اثر تیر خلاص جنایتکاران که بسیار مشهود بود.
تمامی حضار با یادآوری فداکاریها و مجاهدت های حجت قهرمان، با او و دیگر جاودانه فروغها پیمان بستند که راه و آرمان آنها را تا رسیدن به قله پیروزی دنبال کتتد.
بدینوسیله آخرین وصیت مادر حق شناس تحقق یافت و او در قبر فرزند مجاهدش دفن شد
درود بر حجت قهرمان در روزی که زاده شد، درود بر او در روزی که به راه و آرمان مجاهدین پیوست و درود بر او در روزی که قهرمانانه در این راه به شهادت رسید و درود بر او در روزی که دوباره برانگیخته خواهد شد،
و با درود بر مادر قهرمانش که تا به آخر به آرمان و راه فرزند مجاهدش وفادار باقی ماند.
درود ، درود، درود
پاورقی:
فیلمی هم از این مراسم دریافت کردیم که بعلت وجود صحنه های دلخراش از گذاشتن آن در این صفحه امتناع ورزیدیم.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر